שירותי החברה

השירותים שאנו מציעים הם רבים, וקולעים בדיוק לטעמו ולצרכיו של היצרן, המייבא והמייצא הישראליים ובכך מעניקים לו רשת רחבה של אפשרויות לבחירתו, אשר נועדו ליצור חווית הובלה מותאמת אישית לרווחתו ולמימוש כל צרכיו ומטרותיו בכל פעם מחדש, יחד עם היכולת הדינאמית והגמישות הנדרשת כדי לעמוד ביעדים, שינויים ובלת"מים שונים שיכולים להיווצר ולהשתנות במהלך כל יום עבודה.

אנו מחזיקים ברכבים וציוד חדשניים מהמתקדמים בשוק, כך שאנו יכולים לעמוד בכל משימה ללא חשש, ועל כך יעידו כלל לקוחותינו שצברנו במהלך עשרות שנות הפעילות שלנו, איתם עבדנו על אינספור פרויקטים משותפים.

במהלך השנים בנינו ושדרגנו את בסיסי הפעילויות שלנו ובכך הצלחנו להגדיל את ההיצע שלנו למערך לוגיסטי מלא, המאפשר לכל אחד מלקוחותינו לבצע הובלות, להשתמש בשירותי האחסון שלנו או לשכור את אפשרויות ההפצה שלנו. ניתן לבחור בכל שירות בנפרד או להקים מערך משותף בו כלל ההליכים יתבצעו בסנכרון מלא ועל הצד הטוב ביותר.

בין אם אתם מעוניינים בשירות אחד או יותר, אנו נשמח להציע את שירותינו באיכות המיטבית כדי שתוכלו להתרשם בעצמכם מהניסיון והידע שהפכו אותנו למובילים בשוק הלוגיסטיקה הישראלי.

בין לקוחותינו

Client
Client
Client
Client
Client
Client