הפצה

גם לאחר שהציוד הובל אל המרכז הלוגיסטי בהצלחה וגם כאשר המלאי שלכם נשמר בתנאים האופטימליים ביותר, עדיין נותר שלב שהינו קריטי לא פחות: הפצת הסחורה והציוד אל לקוחות הקצה. גם כאן, אתם זקוקים לגוף איכותי, מקצועי ומנוסה שיוכל לעמוד באתגרי ההפצה על כל סוגיהם, ולהעניק לכם וללקוחות שלכם שירות יציב שניתן לסמוך על יכולותיו.

כשמדובר בהפצה, השם שלכם נמצא על הקו, ולכן אתם צריכים שחקן חיזוק עם תוצאות מוכחות בשטח, שיוכל לספק את הסחורה – תרתי משמע.

בדיוק בגלל צרכים אלו הוספנו במהלך השנים את מערך ההפצה האיכותי שלנו, שכל מטרתו היא לספק פתרונות הפצה ייחודיים ומובילים שיתנו מענה נרחב למבחר רב של לקוחות ממגוון סגמנטים תוך התאמה מלאה לצרכיהם, ליווי אישי ומקיף ובקרת איכות שוטפת בזמן אמת.

אנו גם מבצעים שירותי הפצה ייעודיים לפי תחומים – שירותי הפצה ייחודיים ליבואנים, יצרנים ועוד. בכל אחד מהתחומים הללו ישנן העדפות, עדיפויות ונהלי עבודה שונים, ובאמצעות הידע וההכנה המוקדמת שלנו, אנו מסוגלים לעבוד ולהתאים את עצמנו למגוון אוכלוסיות שונות בשווקים הישראלים תוך התחייבות למתן מענה מהיר – מהיום למחר. בנוסף, אנו דינאמיים ומגיבים במהרה ובאפקטיביות לדרישות ושינויים הקשורים להליכי ההפצה השונים.

כשאתם מחליטים ללכת איתנו, אתם בוחרים בשירותי הפצה ייחודיים שיאפשרו לכם לבחור בנו בתור הגורם שייתן לכם ראש שקט בכל הקשור לצרכי הלוגיסטיקה של התוצרים שלכם וידאג לשלח אותם אל מגוון ספקים, מפעלים ולקוחות קצה רבים תוך עמידה במטרות ולוחות הזמנים השונים ופיקוח ברמה הגבוהה ביותר בכל הקשור לנושאי הבטיחות, האיכות וכלל הליך ההפצה.

אנו מודעים לחלוטין שאנו מייצגים אתכם אל מול לקוחות הקצה, ולכן שמנו דגש על כוח אדם שירותי, מסור ומקצועי שיוכל להשיג את מטרותיכם תוך שמירה על מקסימום שביעות רצון מצד הלקוחות, ובכך לעמוד בכל הדרישות – הן שלהם והן שלכם.

אנו נשמח להפיץ את הסחורה שלכם לכל יעד בארץ ולכל סוגי החברות, הגופים והעסקים תוך שמירה על טיב הסחורה האופטימלי, ייצוג המותג שלכם בכבוד והתנהלות חכמה ויעילה כדי להבטיח שכל מוצר ומוצר יגיעו אל יעדם בזמן הנכון ובמצב האופטימלי. מעוניינים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

בין לקוחותינו

Client
Client
Client
Client
Client
Client