הובלות

בסופו של יום, אתם צריכים שהסחורה תגיע ליעדה. כדי שמצב זה יקרה, אתם צריכים גורם מוסמך, אמין ומקצועי שיוכל לבצע את המשימה בהצלחה, לעתים רבות יותר מפעם אחת.

בחברת 'האחים כהן הובלות', אנו נדאג לשנע את הסחורה שלכם מכל ולכל יעד בארץ, תוך עמידה בלוחות הזמנים הקפדניים ביותר ודאגה לכך שכל מטרות ההובלה יתממשו במלואן, בין אם מצדכם ובין אם מצד הגוף המקבל, יהיה אשר יהיה.

אנו מציעים את כל שירותי ההובלה לכלל סוגי הלקוחות והסחורה, תוך עמידה בכל התקנים, האסמכות וההרשאות הנדרשים על פי חוק ולפי כל הסטנדרטים הארציים והבינלאומיים כאחד (אנו מחזיקים בתקן ISO 9001:2015 לניהול איכות).

השירותים שאנו מציעים כוללים:

הובלות כלליות: שינוע הובלות מיעד מסוים אל יעד אחר המכילות סחורה מכל סוג שהוא אל כל סוג של מרכז לוגיסטיקה, ספק או לקוח קצה.

הובלות חומרים מסוכנים: ביצוע הובלות תוך עמידה בכל תקני הבטיחות הדרושים, בנוסף לפיקוח צמוד של קצין בטחון מקצועי ומוסמך. מסירת החומרים ליעדם וביצוע בקרה מקיפה כדי לוודא שההובלה התבצעה בשלום ללא כל נזק, תוך שימוש בציוד מותאם וייחודי לפי סוגי החומרים ומטרת ההובלה.

הובלות בקירור: הובלת ציוד וסחורה לפי מדד הטמפרטורה המתאים עבורם תוך שמירה על מצב, איכות וטריות הסחורה לפי כל התנאים האופטימליים הנדרשים.

הובלות ייעודיות: הובלות לכל מטרה תוך שימוש בכל הציוד העומד לרשותנו לצורך מילוי צרכי ומטרות הלקוח על הצד הטוב ביותר, עם אפשרויות התאמה אישית.

הובלות ווילונות: שימוש במשאיות ייחודיות והתאמתן לפי סוג הסחורה – לדוגמא, שימוש בווילונות איכותיים ברמת גימור גבוהה שישמרו על הסחורה המובלת לאורך כל שלבי תהליך ההובלה.

הובלת מכולות: הובלת מכולות בגדלים ומסוגים שונים תוך שמירה מלאה ופיקוח על תכולתן.

קווי חלוקה: הקמה, ניהול ותפעול של קווי חלוקה בכל הארץ תוך שמירה על לוחות הזמנים והיעדים המקוריים כולל הוספת יעדים, שינויים בכמות ותדירות החלוקה והתחשבות בספקים, נתיבים ושינויים בזמן אמת.

אנו מציעים קשת רחבה של סוגי הובלות כדי שאתם תוכלו לשלח את הסחורה שלכם ללא כל חשש. אנו מזמינים אתכם להתרשם מאיתנו לטובה ולראות את ההבדל בעצמכם – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

בין לקוחותינו

Client
Client
Client
Client
Client
Client