אחסנה

מחפשים פתרונות אחסון איכותיים ומתקדמים לסחורה ולציוד שלכם?

חלק נכבד מהליך חיי המוצר הוא האחסון, המהווה שלב קריטי שיכול לקבוע את טיב ואיכות המוצר ברגע שיגיע אל לקוח הקצה. בנוסף, מחקרים רבים מראים כי עלויות האחסון עלולות לגדול משמעותית כאשר הנושא אינו מטופל כהלכה, וכי ניהול לוגיסטי שאינו נכון או לא תקין עלול ליצור בעיות רבות בכל שלבי שרשרת האספקה. כדי להבטיח לעצמכם התנהלות חכמה ויעילה עם הסחורה והציוד שלכם, אתם צריכים לדאוג לפתרונות אחסון מתקדמים ואיכותיים המתנהלים בצורה אפקטיבית שכל מטרתה היא לדאוג לתנאי אחסון אופטימליים למשך הזמן הנדרש וליכולות שינוע ופריקה גמישות ודינאמיות כדי לאפשר שילוח והפצה תוך זמן קצר על מנת לחסוך עלויות מלאי מיותרות ומניעת מצבי בלאי וכו'.

המרכז הלוגיסטי החדיש שלנו מציע מגוון שירותי אחסנה מתקדמים עבורכם ועבור הסחורה שלכם. במרכז זה ניתן למצוא מעל 6,000 מ"ר המיועדים לאחסון ומעל 20,000 משטחי אחסון. אנו נשמח לאחסן סחורה וציוד מכל סוג לפי דרישותיכם הן מבחינת תנאי האחסון, זמנים, בקרה וכו' – הכל כדי שתהיו מרוצים ושהכל יישמר בצורה האופטימלית. אנו נשמח לשלב את שירותי ההובלה וההפצה שלנו כדי להביא את הציוד והסחורה ישירות אלינו מכל מקום שתבחרו ולהפיץ אותם לכל יעד שבו תבחרו, תוך שמירה על הסטנדרטים והאיכות שהופכת אותנו לחברה המובילה בתחום הלוגיסטיקה בישראל.

שירותי האחסנה שלנו כוללים מבחר שירותים לבחירתכם ולנוחיותכם:

אחסון כללי: אחסון של סחורה וציוד לפי דרישת הלקוח ובהתאמה להליכי ההפצה ודרישות לקוח הקצה.

אחסון בקירור: אחסון בקירור תוך שמירה על הטמפרטורה האופטימלית לציוד ולסחורה שלכם.

אחסון מכולות: אחסון מכולות מכל הסוגים תוך שמירה ובקרה על תכולת המכולות עצמן.

אחסון ייעודי: יצירת תכנית אחסון מותאמת בהתאם לדרישות הלקוח ופרמטרים נוספים כגון סוג הציוד, זמן האחסון, שרשרת האספקה ועוד.

ניהול ובקרת אחסון: אנו נדאג לכך שכלל הסחורה והציוד המאוחסנים במרכז הלוגיסטי שלנו יקבלו את מירב תשומת הלב והאחריות, תוך בקרה מתמדת על מצב ואיכות הציוד במטרה ליצור אחסון יעיל, אמין ולמנוע מצבי בלאי, אובדן או נזק לסחורה, תוך התאמה מראש להובלה או שינוע של סחורה אל המרכז הלוגיסטי שלנו או ממנו.

במידה ואתם זקוקים לשירותי אחסון, אנו נשמח להציע את שירותינו ולהעניק לכם פתרונות אחסון מתקדמים המתבצעים באמצעות הצוותים המקצועיים והמנוסים שלנו, אשר עובדים יחד במרכז הלוגיסטי החדשני שברשותנו כדי להעניק לכם את השירות האיכותי ביותר. מעוניינים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

בין לקוחותינו

Client
Client
Client
Client
Client
Client